باروژ، یک انتخاب بی‌محدودیت

منوی رستوران باروژ، با هشت شعبه فعال در اسنپ‌فود، منویی مفصل است با غذاهای بسیار متنوع. هر سلیقه‌ای داشته باشید غذایی برای شما وجود دارد و می‌توانید به انتخابی که برایتان مطبوع باشد برسید.  می‌توانید از میان یازده پیتزا، هفده ساندویچ که شامل برگرها و رول‌ها هم می‌شود، چهار غذای سوخاری شامل مرغ سوخاری، میگو سوخاری، چیکن استریپس و ناگت، پنج سالاد و پنج پیش‌غذا یکی را انتخاب کنید.

این رستوران در اسنپ‌فود هشت شعبه‌ی فعال دارد و در تمام روزهای هفته از ساعت ۱۱:۳۰ تا ۲۳:۱۵ بدون توقف سرویس می‌دهد. بنابراین از لحاظ آدرس و زمان هم محدودیتی نخواهید داشت و می‌توانید از صبح تا شب غذا سفارش دهید.

از میان غذاهای باروژ پیتزا گریل میکس  یکی از محبوب‌ترین‌هاست. پیتزایی از ترکیب جادویی فیله مرغ و گوشت طعم‌دار، فلفل رنگی، قارچ، سس مخصوص، زیتون و گارنیش ریحان و جعفری. پیتزا سیر و استیک و پیتزا باروژ هم طرفداران پر و پاقرصی دارند اما به همان میزان غذاهای دیگر مثل ساندویچ‌ها و فییله استریپس غذاهای محبوبی هستند.

اگر می‌خواهید برای کودکان غذا سفارش دهید، به راحتی از میان ناگت، میگو سوخاری و مرغ سوخاری یکی را انتخاب کنید. و اگر در محل کار هستید و می‌خواهید غذای جمع‌وجوری بخورید، ساندویچ‌ها انتخاب‌های مناسب و خوش‌دستی برای شما هستند. قارچ سوخاری و پیاز حلقه‌ای پیش‌غذاهایی لذیذ و خوشمزه برای قبل از وعده‌ی غذایی اصلی هستند، هر چند اگر دوست‌دار خوردن سالاد قبل غذایید، از میان سالاد کرنبری که ماده‌ی غذایی اصلی آن کاهوی فرانسوی است، سالاد باروژ که با طعم استثنایی فیله مرغ و فیله گوشت مزه‌دار همراه شده است، سالاد کلم و سالادهای دیگر انتخاب دارید. سالاد باروژ هم به راحتی می‌تواند وعده‌ی غذایی کاملی برای سالادخورها و سبک‌خورها به حساب بیاید.

هر منطقه‌ای تهران هستید، می‌توانید به راحتی با وارد شدن به سایت یا اپلیکیشن اسنپ‌فود، از میان هشت شعبه‌ی فعال غذای‌تان را انتخاب کنید و سفارش دهید. اگر با پرداخت آنلاین راحت‌ترید آنلاین پرداخت کنید و در غیر این صورت حضوری پول را پرداخت کنید. برای سفارش غذا تنها به چند کلیک نیاز دارید، یک انتخاب خوشمزه میان چندین گزینه‌ی باکیفیت، در هر ساعت از شبانه‌روز.