بهترین میوه فروشی مشهد را بشناسید

بهترین میوه فروشی مشهد را بشناسید
به این مقاله امتیاز دهید

میوه یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین اقلام خوراکی است که تاثیر زیادی بر روی سلامت افراد دارد. بنابراین شاید میوه یک خوراکی حیاتی به حساب نیاید ولی برای سلامتی مفید و لازم است. این مقاله برای ساکنین شهر مشهد طراحی شده است، کسانی که قصد دارند از بهترین میوه فروشی مشهد خرید کنند بهتر است این مقاله را تا انتها بخوانند.

10 مورد از بهترین میوه فروشی های مشهد

استان خراسان نیز یکی از بزرگ‌ترین استان‌های کشور عزیز ما ایران محسوب می‌شود که شهر مشهد به دلیل وجود حرم مطهر امام رضا سالانه مورد بازدید گردشگران و مسافران بسیاری قرار می‌گیرد. از این‌رو خوراکی فروشی‌های مشهد باید از کیفیت خوبی برخوردار باشند تا بتوانند نظر مسافران را به خود جلب کنند.

یکی از خوراکی‌های کاربردی که هر مسافر و هر شهروند در مشهد برای خرید آن اقدام می‌کند، میوه است. به طور حتم میوه فروشی های زیادی در شهر مشهد وجود دارند ولی نمی‌توان همه آنها را جزء بهترین میوه فروشی های این شهر به حساب آورد.

بهترین میوه فروشی مشهد باید برتری‌هایی نسبت به سایر میوه فروشی ها داشته باشد. در ادامه و به منظور ارائه بیشتر اطلاعات 10 مورد از بهترین میوه فروشی های این شهر را نام می‌بریم.

نام میوه فروشی آدرس شماره تماس
سوپر میوه دستچین بهشت شهید بهشتی، خیابان دکتر بهشتی، خیابان رودکی 1 09156177696
میوه و تره بار همیشه سبز طلاب، بلوار طبرسی جنوبی، خیابان علی مردانی 09385590316
بازارچه میوه و تره بار طبیعت رده، بلوار التیمور، خیابان 5 تن 09151239921
سوپر میوه چهار فصل حضرت ابوطالب، بلوار ابوطالب، میدان ابوطالب 05137535616
میوه تره بار برماه وحدت، بلوار خیام، بلوار خیام شمالی 09384556411
میوه فروشی نوروزی تلگرد، خیابان صاحبدلان، خیابان ستایش 05132593524
میوه فروشی پاکدل وحدت، کنار گذر چراغچی 09153150663
میوه فروشی شاهگل کارگران، بلوار چمن، خیابان چمن چهل و سوم 09306654009
میوه فروشی مقدس کوی دروی، خیابان رسالت پنجاه و پنج ممیز پنج 09358383057
میوه فروشی باغ رضوان کوهسنگی، بلوار بعثت، بلوار ناصرخسرو 05138471264

سوپر میوه دستچین بهشت

دستچین بهشت بهترین میوه فروشی مشهد

این میوه فروشی همان طور که از نامش مشخص است، دارای بهشتی‌ترین میوه‌ها خواهد بود. سوپر میوه دستچین یکی از میوه و سبزی فروشی های منتخب شهر مشهد به حساب می‌آید که روزانه مشتریان بسیاری را به خود جلب می‌کند. در ضمن این میوه فروشی تا ساعت 11 شب خدمات خود را در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد.

میوه و تره بار همیشه سبز دارای تازه ترین میوه ها

بدون شک از نام این میوه فروشی می‌توان حدس زد که همیشه تازه‌ترین و رسیده‌ترین میوه‌ها را در غرفه خود می‌فروشد. خبر خوب برای ساکنین مشهد این که می‌توانند از این میوه و تره بار تازه ترین و بهترین میوه‌ها را بخرند و میل کنند. همیشه سبز از بهترین میوه فروشی های مشهد است که تا ساعت 11 شب باز خواهد بود.

بازارچه میوه و تره بار طبیعت

بازارچه میوه و تره بار طبیعت یکی از بهترین میوه فروشی های رده مشهد است که هم میوه های فصل و هم میوه خارج از فصل را برای مشتریان خود آماده می‌کند. در ضمن این بازارچه میوه و تره بار نه تنها انواع میوه ها بلکه سبزیجات مختلفی نیز دارد که افراد با سر زدن به این بازارچه می‌توانند تمام نیازهای خود را تامین کنند.

سوپر میوه چهار فصل

در بیشتر شهرها میوه فروشی به نام سوپر میوه چهار فصل وجود دارد که انواع میوه های 4 فصل را برای مشتریان به فروش گذاشته است. سوپر میوه چهار فصل مشهد نیز از میوه فروشی های لوکس مشهد به حساب می‌آید که انواع میوه های فصل یا خارج از فصل را با قیمت مناسب در اختیار افراد قرار می‌دهد. در ضمن این میوه فروشی تا ساعت 12 شب به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

میوه تره بار برماه

میوه تره بار برماه

با سر زدن به این میوه فروشی مشهد هرگز با 1 الی 2 کیلو میوه خارج نمی‌شوید بلکه از بیشتر میوه‌های خوش رنگ و لعاب این میوه فروشی خرید خواهید کرد. میوه تره بار برماه به قدری میوه‌های تمیز و خوش و آب رنگی برای مشتریان خود چیده است که دل هر مشتری را آب می‌کند. در ضمن برماه یک میوه فروشی تلفنی در مشهد است.

میوه فروشی نوروزی

میوه فروشی نوروزی علاوه بر اینکه بهترین میوه فروشی مشهد به حساب می‌آید در لیست بهترین سبزی فروشی‌های مشهد نیز قرار دارد. این مغازه میوه فروشی از قدیم یکی از به نام‌ترین میوه فروشی‌ های مشهد محسوب می‌شد که بهترین میوه‌های مارک‌دار را در اختیار مشتریان خود قرار می‌داد. البته این میوه فروشی از ساعت 4 عصر آماده خدمت‌رسانی خواهد بود.

میوه فروشی پاکدل بهترین میوه فروشی مشهد

پاک ترین و بهترین میوه ها را از میوه فروشی پاکدل مشهد بخرید. این میوه فروشی روزانه میوه های تازه‌ای در قفسه‌های خود می‌چیند و باعث رضایت بیشتر دل مشتریان خود شده است. انواع میوه‌های ریز و درشت در این میوه فروشی یافت می‌شوند. میوه فروشی پاکدل تا ساعت 12 شب آماده خدمت‌رسانی به مردم خواهد بود.

میوه فروشی شاهگل از میوه فروشی های لوکس مشهد

میوه های استوایی این میوه فروشی باعث شده، شاهگل یکی از لوکس‌ترین میوه فروشی های مشهد به حساب آید که روزانه تعداد زیادی مشتری به آن مراجعه کنند. می‌توان گفت در حال حاضر شاهگل از محبوب‌ترین میوه فروشی های مشهد به حساب می‌آید که سبزیجات خاصی را با بهترین کیفیت برای مشتریان خود آماده می‌کند.

میوه فروشی مقدس

میوه فروشی مقدس نیز یکی دیگر از معروف‌ترین میوه فروشی های مشهد است که نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب می‌کند. کیفیت بالای میوه های این میوه فروشی باعث شده مقدس بهترین میوه فروشی مشهد به حساب آید که روزانه مشتریان زیادی به آن مراجعه می‌کنند و از کیفیت خوب این میوه فروشی نهایت رضایت را دارند.

میوه فروشی باغ رضوان

میوه فروشی باغ رضوان بهترین میوه فروش مشهد

میوه فروشی باغ رضوان به خاطر موقعیت مکانی که دارد میوه فروشی شبانه روزی در مشهد است که روزانه بهترین و خوش آب و رنگ‌ترین میوه ها را برای شهروندان و ساکنین شهر مشهد فراهم می‌کند. فرقی ندارد تعداد عمده نیاز دارید یا اینکه به صورت خرده میوه می‌خرید. در هر حال میوه فروشی باغ رضوان می‌تواند نیاز شما را در کوتاه ترین زمان ممکن برآورده کند.

از بهترین میوه فروشی مشهد آنلاین میوه بخرید

خوشبختانه در حال حاضر بسیاری از کسب و کارها به صورت آنلاین کالاها و محصولات خود را می‌فروشند و بدون نیاز به مراجعه حضوری شما می‌توانید هر نوع کالای مورد نیاز خود را بخرید. بهترین میوه فروشی مشهد نیز به این خدمات و روش‌های فروش مجهز شده‌ و امکان خرید غیر حضوری انواع میوه در مشهد امکان‌پذیر است.

برای سفارش آنلاین میوه از مشهد می‌توانید به سایت یا اپلیکیشن اسنپ فود سر بزنید و با انتخاب نوع میوه و میزان آن برای خرید میوه های دلخواه خود دست به کار  شوید. خرید آنلاین میوه باعث می‌شود شما از شر حمل کیسه‌های سنگین میوه نیز راحت شوید و در زندگی خود احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

نظرات کاربران