تخفیف خرید از سوپرمارکت، در همه روزهای سال

خیلی وقت ها میزان تخفیف مهم نیست، همیشه پیشنهادهای تخفیف‌دار افراد را به خرید کالا تشویق می‌کند. دیدن این‌که قیمت کالایی خط خورده و قیمتی پایین‌تر از آن با رنگی دیگر کنارش نوشته شده، حال‌مان را خوب می‌کند و از خریدمان مطمئن‌تر می‌شویم.

معمولا و در بیشتر فروشگاه‌ها، تخفیف‌ها به صورت مقطعی و گذراست. البته بعضی وقت‌ها هم این طور نیست. مثلا می‌دانستید بعضی سوپرمارکت‌ها کالای‌شان را در تمام طول سال با تخفیف ارائه می‌دهند؟

چرا تخفیف از سوپرمارکت؟ اگر این کار را نمی‌کنید، یک بار کل خرج‌های ماهانه‌تان را بنویسید. از مقدار پولی که بابت اقلام سوپرمارکتی می‌دهید تعجب خواهید کرد. مصرفی‌ترین نیازهای شما از سوپرمارکت مرتفع می‌شود. مخصوصا حالا که خرید گوشت و مرغ و ماهی و گاهی میوه‌ها هم از طریق سوپرمارکت‌ها ممکن است. حتی درصد کمی از این پول زیاد هم مبلغ قابل‌توجهی است.

همان‌طور که گفتیم بعضی فروشگاه‌ها یا سوپرمارکت‌ها در تمام طول سال تخفیف دارند. گاهی این فروشگاه‌ها یا سوپرمارکت‌ها متعلق به گروه خاصی از افراد با شغلی ویژه هستند. اما بعضی سوپرمارکت‌ها تخفیف را برای هر خریداری در نظر می‌گیرند. تعداد این فروشگاه‌ها بسیار محدود است.

می‌دانید این فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها کجای شهرند؟ تا به حال از این سوپرمارکت‌ها خرید کرده‌اید؟ معمولا باید جایی را نزدیک محل زندگی خودتان پیدا کنید تا بتوانید به این فروشگاه‌ها دسترسی راحت پیدا کنید. شاید نزدیک خانه شما چنین سوپرمارکتی وجود نداشته باشد و باید جایی دورتر برای خرید با تخفیف بروید. شاید احساس کنید اصلا به مسیر رفت و آمد نمی‌ارزد. معمولا این سوپرمارکت‌ها خرید را با پیک دم در خانه نمی‌فرستند. این هم به سختی خرید از این فروشگاه‌ها اضافه خواهد کرد.

خبر خوب این‌که در اسنپ‌فود امکان خرید از سوپرمارکت‌های همیشه تخفیف را دارید. نوشیدنی، لبنیات و تخم‌مرغ، غذا و کنسرو، پروتئینی‌ها، خواروبار، نان و کیک، میوه و سبزیجات، کورن‌فلکس، اقلام مربوط به نظافت و شست‌وشو، نوشت‌افزار و لوازم الکتریکی. همه این‌ها در سوپرمارکت‌های اسنپ‌فود با تخفیف قابل خریداری هستند.

آدرس‌تان را در سایت اسنپ‌فود وارد کنید. سوپرمارکت تخفیف‌دار نزدیک خانه‌تان را پیدا کنید و از این پس برای خرید کالاهای مصرفی به خودتان زحمت زیادی ندهید.

به شما در همه روزهای سال تخفیف تعلق می‌گیرد. از فرصت استفاده کنید و تخفیف‌ها را از دست ندهید.