ساده‌ترین راه برای تزئین کیک تولد در منزل

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

آنچه در این مقاله میخوانید

اگر دوست دارید گاهی خودتان کیک تولد اعضای خانواده را بپزید و آن را با سلیقه شخصی‌تان تزئین کنید، ما چند پیشنهاد هیجان انگیز و ساده برای‌تان داریم. کیک تولد می‌تواند یک کیک ساده اسفنجی باشد با تزئین خامه‌های شکلاتی یا خامه‌های رنگی.
وقتی تصمیم به تزئین کیک تولد می‌گیرید، باید کیک اسفنجی ساده را روی سطح تختی قرار دهید. خامه شکلاتی یا رنگی را با کمک کاردک روی تمام سطوح کیک بمالید. اگر کیک پرخامه دوست دارید، کیک اسفنجی را از پهنا نصف کنید و یک لایه خامه هم در میان کیک بمالید. بعد از صاف کردن خامه، یک قیف شکوفه‌زن را بردارید و باقی مانده خامه را با کمک شکلات یا رنگ خوراکی، کمی پررنگ‌تر کنید و چند شکوفه در کناره‌های کیک بگذارید. بسته به طعم خامه، می‌توانید از میوه‌های مختلف برای تزئین کیک تولد کمک بگیرید. مثلا موز و توت‌فرنگی، طعم جذابی به کیک شکلاتی می‌دهند و کیک‌های میوه‌ای هم می‌توانند با میوه‌های هم‌طعم خود تزئین شوند. میوه‌هایی که برای تزئین کیک تولد استفاده می‌شوند، باید کاملا خشک باشند تا روی کیک آب نیندازند و بافت کیک را خراب نکنند.
اگر طرفدار مغزها و دانه‌ها هستید، می‌توانید آنها را به صورت خردشده در میانه کیک یا به صورت درسته در روی کیک بگذارید. اگر کناره مغزها را به کمی شکلات آب‌شده آغشته کنید، طعم و ظاهر جذاب‌تری به کیک خود خواهید داد. راستی! یادتان باشد که انواع گل‌های رنگی که تناسب رنگ را با خامه کیک شما حفظ می‌کنند هم گزینه‌های جذابی برای تزئین کیک تولد خواهند بود.
این مطلب توسط سلامتیسم تهیه شده است.

برچسب ها: