تله پیتزا، کیفیتی به وسعت جهان

پیتزایی با انواع‌واقسام مواد اولیه روزانه و تازه با خمیر دست‌ساز، پیتزایی که سوسیس و کالباس در آن به کمترین میزان ممکن مصرف شده است و اصل بر رعایت استفاده از مواد سالم و مغذی است.

تله پیتزا یک برند شناخته‌شده‌ی بین‌المللی است. این رستوران اسپانیایی بیش از ۱۷۰۰ شعبه در ۲۲ کشور جهان دارد. تله پیتزا اولین شرکت بین‌المللی فست فود در ایران است.

پخت، مواد اولیه، قیمت‌گذاری و تمام جزئیات ارایه‌ی غذاها از سوی این شرکت معتبر اسپانیایی کنترل می‌شود.‌ محصولات تله‌پیتزا با کمک تکنولوژی خاص و نظارت ویژه بر روی کیفیت تهیه می‌شود. یکی از ویژگی‌های تله‌پیتزا، حضور سرآشپز اسپانیایی است.

نتیجه‌ی همه‌ی این نظارت‌ها و نقاط قوت، پیتزایی باکیفیت و خوشمزه است که به این راحتی‌ها نمی‌توانید از بین گزینه‌های منو جذاب آن، یکی را انتخاب کنید.

طعم ملایم پنیر پیتزا، طعمی که نه آن‌قدر زیاد است که بر مزه‌ی کل پیتزا غالب شود و نه آن قدر کم که به نظر نیاید، از ویژگی‌های تله‌پیتزاست. برای خوشمزگی این پیتزا، نیازی نبوده تا از نمک زیاد استفاده شود، بار طعم خوب پیتزاهای تله پیتزا بر دوش مواد باکیفیت و ترکیب‌های منحصربه‌فرد آن است.

برای همه جور سلیقه در این منو انتخاب وجود دارد. گیاه‌خواران می‌توانند پیتزای گاردن اند چیز یا فلورنتینا را انتخاب کنند و برای طرفداران غذای تند پیتزا پپرونی تند، آتشفشان ناچو و پیتزا گوشت‌وپیاز هست.

هیچ کدام از ترکیبات تله‌پیتزا چشم‌تان را نگرفته یا همه‌شان را امتحان کرده‌اید و دنبال ترکیبی جدید می‌گردید؟ پیتزای ترکیبی خودتان را درست کنید. تله پیتزا این امکان را برای شما فراهم می‌کند که مواد اولیه پیتزای‌تان را انتخاب کنید و با ترکیب این مواد اولیه، پیتزای ویژه‌ی خودتان را داشته باشید.

اگر هم دو پیتزای تله‌پیتزا را آن‌قدر دوست دارید که نمی توانید بین شان دست به انتخاب بزنید، پیتزا «نصف و نصف» برای شماست. از هر طعم، نصف پیتزا داشته باشید.

دوست دارید اندازه‌ی پیتزا را هم خودتان انتخاب کنید؟ شاید دل‌تان بخواهد پیتزایی به اندازه‌ی یک نفر داشته باشید، یا شاید پیتزایی بزرگ بخواهید تا بتوانید آن را خانوادگی نوش جان کنید.  می‌توانید از میان سه اندازه‌ی یک‌نفره، دو نفره و خانوادگی یکی را برگزینید.

انتخاب همه‌چیز دست شماست. قیمتی مناسب، منویی متفاوت، کیفیتی مطمئن و انتخابی که متعلق به خود شماست. اپلیکیشن یا سایت اسنپ فود را باز کنید و تله‌پیتزا را انتخاب کنید. حتما یکی از شش شعبه‌ی آن در نزدیکی محل زندگی یا کار شماست. از خوردن پیتزای باکیفیت لذت ببرید.

شما می‌توانید غذای دلخواه‌تان از تله‌پیتزا را به‌صورت آنلاین از اسنپ‌فود سفارش دهید؛ برای این کار کافی است روی این این لینک کلیک کنید:

سفارش آنلاین غذا از اسنپ‌فود