خرید آجیل و خشکبار را در اولویت قرار دهید

خرید آجیل و خشکبار به یکی از سنت‌های ما ایرانیان تبدیل شده است؛ فقط کافی است مناسبت خاص آن سر برسد؛ می‌خواهد شب یلدا باشد یا شب عید. بااین‌همه فواید آجیل آن‌قدر زیاد است که باید آن را در سبد خرید ماهانه بگنجانید، حتی به‌مقدار کم. کافی است به خواص و فواید آجیل نگاهی بیندازید که به آن صرفاً به چشم تنقلات نگاه نکنید. اگر نگران پیداکردن و خرید آجیل و خشکبار مرغوب هستید، پیشنهاد ما این است که اسنپ‌فود سری بزنید؛ می‌توانید بدون دردسر از نام‌ آشنای آجیل و خشکبار، یعنی آجیل و خشکبار تواضع، خرید کنید.

خرید و فروش خشکبار

خرید و فروش خشکبار

خرید و فروش خشکبار در تهران

بساطی کنار پیاده‌رو پهن شده و بسته‌های مختلفی از آجیل تک‌مغز و مخلوط، شور و شیرین، چیده شده است برای فروش. این تصویر برای بسیاری از تهرانی‌ها آشناست. بااین‌همه آیا می‌توان آجیل را از هر جایی خرید؟ همان‌طور که شکل‌وقیافه‌ی این سؤال نشان می‌دهد، پاسخ یک «نه» محکم است. آجیل را نباید از هر جایی تهیه کرد؛ به‌این دلیل ساده که این خوردنی خوشمزه به‌راحتی می‌تواند به سمی خالص و بسیار خطرناک تبدیل شود.

کافی است آجیلی که مصرف می‌کنید کمی کهنه باشد؛ این نوع آجیل شدیداً قابلیت سرطان‌زایی دارد. آجیل کهنه و با بسته‌بندی نامناسب احتمالاً قارچ «آسپرژیلوس» دارد. این قارچ نوعی سم خطرناک به‌نام «آفلاتوکسین» تولید می‌کند که به‌شدت سرطان‌زاست. شما به‌هیچ وجه نباید سراغ خرید و آجیل کنار خیابان یا آجیل و خشکباری بروید که تولیدکننده‌ی آن را نمی‌شناسید.

آجیل و خشکباری که تهیه می‌کنید باید تازه باشد، کمتر بو داده‌ شده باشد و مهم‌تر از همه بسته‌بندی مناسب داشته باشد. بعد از خرید آجیل و خشکبار هم طرز نگهداری آن بسیار مهم است؛ چون این خطر وجود دارد که آجیل و خشکبار سالمی را تهیه کنید و با نگهداری نامناسب، به خوردنی‌ای خطرناک تبدیل شود.

نگهداری آجیل

نگهداری آجیل

طرز نگهداری آجیل و خشکبار

خرید آجیل و خشکبار از جای مناسب فقط شرط لازم است؛ طرز نگهداری آجیل بسیار مهم است. همه‌ی انواع آجیل نیاز به نگهداری مناسب دارند، اما یادتان باشد آجیل هر قدر تازه‌تر و خام‌تر باشد بیشتر در معرض خراب‌شدن قرار دارد و از همین رو باید بیشتر از آن مراقبت کرد.

بهترین روش نگهداری از آجیل نگهداری آن با پوست کامل است. پوست آجیل‌ها از آسیب‌دیدن و قارچ‌زدن آن‌ها جلوگیری می‌کند. اگر مغز آجیل را می‌خرید، بهترین طرز نگهداری آن بسته‌بندی درست و قراردادن آن در فریزر است. سرمای فریزر اجازه نمی‌دهد که آجیل فاسد شود، بوی نا بگیرد یا خواص خود را از دست بدهد.

آجیل تواضع با قدمت بیش از 135 سال

آجیل تواضع با قدمت بیش از ۱۳۵ سال

خرید آجیل و خشکبار تواضع

آجیل تواضع یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه‌های آجیل در ایران است. از زمانی که حاج علی یوسفی در تبریز نام «تواضع» را برای فروشگاه خشکبار خود انتخاب کرد بیش از ۱۳۵ سال می‌گذرد. حالا بسیاری آجیل را با نام تواضع می‌شناسند و جلیل تواضع، یکی از وارثان آجیل و خشکبار تواضع، را پدر آجیل و خشکبار ایران می‌دانند.

آجیل و خشکبار تواضع نه‌فقط در تهران و تبریز، در بسیاری از شهرهای ایران شعبه و نمایندگی دارد، اما بسیاری از آجیل‌فروشی‌ها و فروشگاه‌های خشکبار برای جذب مشتری بیشتر نام تواضع را روی خود گذاشته‌اند.

حالا این روزها آجیل تواضع عبارتی آشناست و سال‌هاست که می‌توانید آجیل‌فروشی‌های بسیاری را پیدا کنید که این عبارت را سردر مغازه‌ و روی بسته‌بندی‌های خود نقش زده‌اند. بااین‌همه بد نیست با شعب و نمایندگی‌های اصلی این نام آشنا بیشتر آشنا شوید که خرید آجیل و خشکبار را با خیالی راحت‌تر انجام دهید.

خرید آجیل و خشکبار

خرید آجیل و خشکبار

نمایندگی‌های خرید آجیل و خشکبار تواضع

خشکبار تواضع در حال حاضر ۶ شعبه و نمایندگی اصلی در تهران دارد. شما با آشنایی با این فروشگاه‌ها و نمایندگی‌ها با خیالی راحت‌تر می‌توانید سراغ خرید آجیل تواضع اصل بروید.

شعبه مرکزی آجیل تواضع

شعبه مرکزی آجیل تواضع در خیابان ولیعصر، نرسیده به پارک‌وی، واقع است و شما می‌توانید با خیال راحت همه‌ی محصولات تواضع را از این فروشگاه تهیه کنید.

شعبه VIP آجیل تواضع

اگر قصد خرید آجیل و خشکبار ویژه‌ای را دارید و می‌خواهید آن را کادو بدهید، پیشنهاد ما به شما سرزدن به شعبه‌ی VIP آجیل و خشکبار تواضع است. این شعبه در خیابان فرشته، نبش خیابان بوسنی و هرزگوین، در بوتیک مال ملل واقع است.

شعبه ۱ آجیل تواضع و شعبه آجیل تواضع غرب تهران

شعبه ۱ آجیل تواضع در میدان شهید باهنر نیاوران واقع است. شعبه ۲ این آجیل‌فروشی نام‌آشنا یا همان شعبه آجیل تواضع غرب تهران هم در سعادت‌آباد، نبش علامه شمالی، واقع است.

آجیل تواضع پارک ساعی و آجیل تواضع میدان وولیعصر

آجیل تواضع دو نمایندگی هم در تهران دارد. نمایندگی ۱ در بالاتر از میدان ولیعصر، جنب سینما استقلال واقع است: نمایندگی ۲ آجیل تواضع هم روبه‌روی پارک ساعی است.

خرید اینترنتی آجیل تواضع اصل

شاید شما هم مانند ما همیشه نتوانید حضوری به آجیل‌فروشی مورد اطمینان و محبوب‌تان سر بزنید یا شاید وقتی که سر کار هستید هوس آجیل خوری کنید؛ اسنپ‌فود بهترین پیشنهاد برای شماست. آجیل تواضع را از اسنپ‌فود بخواهید و خرید آجیل را به اسنپ‌فود بسپارید. کافی است فقط در صفحه‌ی اول اپلیکیشن آی‌اواس یا اندروید یا وب‌سایت اسنپ‌فود به قسمت خشکبار بروید و سفارش خود را ثبت کنید.