مجموعه رستوران‌های بام‌لند

این روزها خیلی اوقات ترجیح‌مان به جای رفتن به یک رستوران مشخص، رفتن به فودکورت‌ها و انتخاب غذا از میان چندین رستوران است. هر قدر کیفیت غذای رستوران‌هایی که دور هم آمده‌اند و فودکورت را تشکیل داده‌اند بهتر باشد، تجربه و خاطره‌ی بهتری را ازغذا خوردن برای‌مان می‌سازند.

بام‌لند، مجموعه‌ای کنار دریاچه‌ی چیتگر، فودکورت محسوب نمی‌شود، اما فضایی است که چندین رستوران و کافی‌شاپ خوب را با انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، نوشیدنی و دسر، دور هم آورده. می‌توان از بین آن‌ها یکی را با توجه به حال‌وهوای‌تان انتخاب کنید.

بام‌لند، فضایی با معماری‌ خاص و منحصر به فرد است. می‌توانید بخش بزرگی از روزتان را به گشت‌وگذار کنار دریاچه‌ی چیتگر و استفاده از امکانات تفریحی آن بگذرانید. غذا و خوردنی‌جات پای ثابت گشت‌وگذارند! مجموعه رستوران‌های بام‌لند گزینه‌های زیادی جلو رویتان خواهد گذاشت.

فست‌فود میل دارید یا کباب؟ پیتزا دل‌تان می‌خواهد یا ساندویچ؟ شاید استیک دوست داشته باشید. شاید هم هوس چای کرده‌اید و دوست دارید از میان انواع کیک یکی را انتخاب کنید یا شاید انتخاب‌تان یک دسر خوشمزه باشد. می‌خواهید رستوران ایرانی بروید یا عربی یا چینی؟ برای صبحانه دنبال رستوران و کافه‌اید یا ناهار یا شام؟

اگر شما از علاقمندان به خوردن استیک باشید، مم‌مد استیک انتخاب خوب و درستی است. اگر دوست دارید به رستوران عربی بروید، کوبابا و زاهد العراقی را امتحان کنید. اگر اهل برگر هستید، برگر فکتوری یکی از گزینه‌هاست. پیتزادوستان به جوگریل فود یا باروژ بروند. در صورتی که غذای ایرانی دل‌تان خواسته، آن هم با ته‌دیگ حسابی، رستوران ته‌دیگ برای شماست. و اگر به طور خاص دل‌تان کباب می‌خواهد، کباب کوبیده یا برگ یا هر نوع دیگری از کباب، رفتاری را انتخاب کنید. غذای ترکیه‌ای را در رستوران ترکیه‌ای بی کباب امتحان کنید. اگر دل‌تان می‌خواهد به یک کافه بروید و غذایتان را در کافی شاپ میل کنید، یا اگر دنبال چای و قهوه و دسرید، انتخاب برایتان پیچیده‌تر خواهد شد. کافه دوکاتی، چای بار رستا، لانجین، کافه آنتیکا، سین کافه، آمفی کافه و کافه شمرون تعدادی از کافه‌هایی هستند که می‌توانید در مجموعه بام‌لند امتحان‌شان کنید.

ویژگی منحصر به فرد این رستوران‌ها و کافه‌ها، چشم‌انداز دریاچه چیتگر است. بسیاری از آنان تراسی دارند که مشرف به دریاچه است و یا پنجره‌شان رو به دریاچه چیتگر باز می‌شود.

بام‌لند مجموعه‌ای از بهترین رستوران‌ها و کافه‌ها را دور هم جمع کرده است. فضای هر کدام از این رستوران‌ها و کافه‌ها خاص و ویژه است. از دکوراسیون داخلی همه‌شان لذت خواهید برد. ممکن است انتخاب برایتان سخت باشد. حق دارید! هربار یکی را انتخاب کنید.