رستوران گشت شما را به یک ماجراجویی دعوت می‌کند

دل‌تان سفر می‌خواهد؟ ماسال، آبادان، هنگام، میانکاله، فومن، زیراب. کدام را انتخاب می‌کنید؟ رستوران گشت شما را به یک سفر ماجراجویانه‌ی غذایی به هر کدام از این شهرها دعوت می‌کند: منو رستوران گشت را تجربیات سفرهای مختلف شکل داده است. هر کدام از غذاها، براساس امکانات غذایی یک منطقه‌ی جغرافیایی خاص در ایران تهیه شده، آن هم با ابزار پخت سفری و نه با ابزارهای شهری طبخ غذا. منویی به وسعت کشور ایران. همین‌قدر بزرگ و همین‌قدر متنوع. ماجراجویانه است، مگر نه؟

پشت هر کدام از انتخاب‌های این منو داستان و سفری پنهان شده است. غذاها ریشه دارند، هر کدام یک شهر را جلو چشم‌مان زنده می‌کنند. بعضی از غذاهای این منو با این ترکیب  خاص را در هیچ رستوران دیگری پیدا نخواهید کرد. این یک تجربه‌ی متفاوت و ویژه است.

محیط رستوران گشت کوچک و خودمانی است. دیوارهای این رستوران پر از یادداشت‌ها و نقاشی‌های ریز و درشت پرخاطره‌اند. بر روی بورد آن نقاشی‌هایی خودمانی به چشم می‌خورد. میز و صندلی‌ها کوچک‌اند و شما می توانید در فضایی کوچک با چیدمانی خودمانی و ظرف‌هایی چشم‌نواز غذا را میل کنید.

غذاهای گشت ساده، خوشمزه و مهم‌تر از همه سلامت است. نوشیدنی‌های گشت مثل خود رستوران، ویژه هستند. آبجو، نوشابه‌ی سیاه دست‌ساز و شربت‌هایی خانگی و خوشمزه و جذاب.

منو گشت براساس نوع پخت به چند قسمت تقسیم می‌شود: پخت کبابی، پخت تابه‌ای، پخت چدن و پخت تنوری. شما انتخاب دارید که غذاها را به صورت ساندویچ بخورید یا همراه با کته برای‌تان سرو شود.

«بریم یه گشت بزنیم». صاحب رستوران گشت زیر همه‌ی پست‌های اینستاگرامش این را نوشته و همه را به یک گشت دلچسب و خوشمزه دعوت کرده است.

اما شاید شما وقت «گشتن» را نداشته باشید. در سایت و اپلیکیشن اسنپ فود می‌توانید آن سری از غذاهای رستوران گشت که کیفیت‌شان موقع تحویل حفظ می‌شوند را انتخاب کنید و سفارش دهید.

یک امکان ویژه: اگر گیاهخوارید، سراغ بخش غذاهای گیاهی بروید. برای شما گزینه‌های ویژه و خاصی در نظر گرفته شده است و می‌توانید با خیال راحت از میان غذاهای گیاهی گشت انتخاب داشته باشید.

اگر به رستوران گشت می‌روید درباره‌ی انتخاب غذا با صاحب دوست‌داشتنی و صمیمی رستوران مشورت کنید، و اگر از اسنپ‌فود آن را سفارش می‌دهید چشمانتان را ببندید، موس را تکان دهید، چشمان‌تان را باز کنید و ببینید به کدام شهر و روستا از ایران دعوت شده‌اید.

وقت آن رسیده که یک «گشت» خوشمزه بزنید.

سفارش از رستوران گشت