قهوه‌ بیرون‌بر در کافه‌های تهران

روزهای قهوه‌خورهای حرفه‌ای یا حتی نیمه‌حرفه‌ای، باید همیشه رنگ و طعم قهوه را با خود داشته باشد تا روز باشد. قهوه برای بعضی‌ها یک «باید» است. باید هر روز بتوانند از راهی آن را تهیه کنند، خانگی یا از کافه‌های تهران. یکی از راه‌هایی که به تهیه‌ی قهوه و حفظ سرعت زندگی در تهران کمک می‌کند، تهیه‌ی قهوه‌ی بیرون بر از کافه‌هاست. در این متن چند کافه‌ای را که تهیه‌ی قهوه بیرون‌بر از آن‌ها راحت است و می‌تواند به پرانرژی شدن روزهای شما کمک کند معرفی خواهیم کرد.

کافه رییس:

قهوه‌های کافه رییس کیفیت خوبی دارند. این کافه با هفت شعبه در تهران یکی از کافه‌هایی است که هر جای شهر باشید می‌توانید خودتان را به آن برسانید و قهوه‌ی روزانه‌تان را از آن سفارش دهید. قهوه‌ها نسبتا زود آماده می‌شوند. حسن این کافه انواع کیک و دسری است که در آن سرو می‌شود. می‌توانید قهوه‌تان را با کیک یا دسر همراه کنید و از نوشیدن آن بیشتر لذت ببرید. شعبه‌های مختلف کافه رییس در اکثر مناسبت‌هایی که تعطیل رسمی هستند بازند، اما باید اخبار آن‌ها را در اینستاگرام دنبال کنید.

لینک سفارش آنلاین از کافه رییس 

قهوه لمیز:

لمیز هم یکی دیگر از کافه‌هایی است که به قهوه و نوشیدن آن اهمیت زیادی می‌دهد. می‌توانید انواع قهوه را از این کافه سفارش دهید. لمیز هم در تهران با هفت شعبه فعال است. یکی از نکات مثبت قهوه لمیز این است که از ساعت ۷ صبح شعبه‌های مختلف آن مشغول به کار می‌شوند، بنابراین می‌توانید از اولین ساعات روز و به عنوان صبحانه یا همراه با آن، به این کافه قهوه سفارش دهید. لمیز ظرف‌های خوب و مطمئنی برای بیرون بردن قهوه دارد. از لمیز هم مثل کافه رییس، می‌توانید انواع کیک و دسر سفارش دهید.

کلانا:

کلانا معمولا به خاطر ساندویچ‌های متنوع و جذاب و جدیدش معروف است. اما قهوه هم سرو می‌کند. بنابراین اگر برای صبحانه یا ناهار یا شام مایل به خوردن ساندویچ هستید و دوست دارید آن را با قهوه همراه کنید، می‌توانید به کلانا سر بزنید. از چشیدن طعم ساندویچ های آن حتما لذت خواهید برد و  با خرید از کلانا، وعده‌ی غذایی لذیذی برای خود خواهید ساخت.

اگر از علاقه مندان به قهوه هستید،مطالعه مقالات زیر را پیشنهاد می کنیم: