مزایای خرید آنلاین از سوپرمارکت‌ها

خرید اینترنتی در همه جای دنیا رواج پیدا کرده و هنوز هم در حال رشد است. ظرفیت‌های این نوع از خرید روز به روز بیشتر می‌شود. در ایران هم امکان خرید آنلاین برای بسیاری از اقلام هرروز بیشتر می‌شود. اما در خرید آنلاین، مخصوصا خرید آنلاین اقلام سوپرمارکت، در ابتدای راه هستیم.

شاید شما هنوز دوست دارید خریدتان از سوپرمارکت‌ها را حضوری انجام دهید. یا تلفنی سفارش دادن برایتان گزینه خوبی است. اما خرید اینترنتی چه مزیت‌هایی نسبت به این دو مدل دارد؟ چرا باید اقلام سوپرمارکت را اینترنتی خرید؟

مشکلات حمل‌ونقل شهری را دور بزنید

یکی از بزرگ‌ترین مشکل‌های حمل‌ونقلی در تهران، ترافیک روزانه و شلوغی خیابان‌هاست. اقلام سوپرمارکتی اقلامی مصرفی هستند و این یعنی شما باید هر هفته چندبار به سوپرمارکت سری بزنید. علاوه بر ترافیک، مشکل جا برای پارک کردن هم مشکل همیشگی رفت‌و‌آمد با ماشین در تهران است.

دقیق و درست سفارش دهید

اگر تلفنی به سوپرمارکت محله‌تان سفارش می‌دهید؛ این هم روش خوبی است. اما شاید برای شما هم پیش آمده که تلفنی سفارشی بدهید و سفارش‌تان با چیزی که فکر می‌کردید فرق داشته است. مثلا فرض کنید می‌خواهید ماست ۱.۵ درصد چربی با برندی خاص از مدل سطلی سفارش دهید. در این موارد باید چندین دقیقه در مورد محصولی که دقیقا نیاز دارید به صاحب فروشگاه توضیح بدهید. اگر قرار باشد برای هر کالا انقدر تلفنی توضیح دهید حوصله خودتان و کسی که پشت خط سفارش می‌گیرد حسابی سر می‌رود. ولی در خرید اینترنتی شما می‌توانید کالاها را کنار هم ببینید، مقایسه کنید و دقیقا آن نوعی را سفارش دهید که می‌خواهید.

پرداخت را هم به صورت آنلاین انجام دهید

دیگر کمتر پیش می‌آید که در کیف پول‌مان به اندازه کافی پول نقد داشته باشیم. در خرید‌های تلفنی هم ممکن است سوپرمارکت نتواند برایتان کارت‌خوان بفرستد. بنابراین خرید آنلاین گزینه مطمئن‌تری است.

کالاهای جدید کشف کنید

در خرید تلفنی امکان دیدن بقیه اجناس مغازه از شما گرفته می‌شود. اما در فروش اینترنتی شما می‌توانید مثل خرید حضوری در میان کالاها گشت بزنید و اقلام جدید کشف کنید. شاید این جنس جدید پای ثابت خریدهای بعدی‌تان شود.

تخفیف بگیرید

به خاطر امکاناتی که سرویس‌های اینترنتی دارند، امکان دادن تخفیف روی کالاها برایشان راحت است. هر چند وقت یک بار به مناسبت‌های مختلف می‌توانید از این تخفیف‌ها استفاده کنید و کالاهای مصرفی‌تان را ارزان‌تر بخرید.

سوپرمارکت‌ها را با هم مقایسه کنید

در اسنپ‌فود امکان سفارش از سوپرمارکت‌ها برای شما وجود دارد. می‌توانید از سوپرمارکتی خرید کنید که کالاهای متنوع‌تری در اختیارتان می‌گذارد که می‌توانید از سوپرمارکت دلخواه‌تان خرید کنید.