پیتزا حاتم رشت را امتحان کنید

پیتزا حاتم رشت
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

فرقی ندارد ساکن شهر رشت هستید یا به این شهر سفر کرده‌اید اگر به دنبال محل مناسب و باکیفیتی برای میل کردن انواع پیتزا و مرغ سوخاری می‌گردید؛ پیتزا حاتم رشت را امتحان کنید. بدون‌شک هیچ شلوغی بی‌حکمت نیست، شما در هر تایمی از شبانه‌روز با سالن شلوغ و پر مشتری پیتزا حاتم روبه‌رو می‌شوید.

آدرس و شماره تماس پیتزا حاتم رشت + منو

رستوران حاتم رشت یکی از 10 تا از بهترین رستوران‌های رشت از سنتی تا فست فود به حساب می‌آید که انواع پیتزاها و بهترین ساندویچ‌های کباب ترکی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. کیفیت غذا و تنوع بالا منو این رستوران یا فست فود بی‌نظیر است و نباید آن را از دست داد.

از آنجایی که همیشه قبل از سر زدن به هر رستوران و فست فود یا کافه بهتر است اطلاعات کاملی از آن داشته باشید و با توجه به ذائقه و سلیقه خود محلی را انتخاب کنید، در ادامه اطلاعات کاملی از جمله منوی رستوران حاتم و امکانات این فست فودی را در اختیار شما می‌گذاریم.

آدرس و شماره تماس پیتزا حاتم رشت

البته برای دریافت قیمت منوی رستوران حاتم بهتر است به پیچ آنها سر بزنید و یا در سیستم سفارش انلاین غذا پیتزا حاتم را جستجو کنید تا به‌روزترین قیمت منوی آن برای شما بارگذاری شود. به طور کلی نسبت به کیفیتی که این پیتزا فروشی دارد می‌توان گفت قیمت بسیار به‌صرفه و مناسبی برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

 • آدرس: رشتیان، نرسیده به جهاد
 • شماره تماس: 01333580025
 • امکانات: رزرو تلفنی، سفارش آنلاین، دستگاه کارت‌خوان
 • ساعت کاری: 11 الی 16 در شیفت اول و 17:30 الی 12:30 شب در شیفت دوم

منوی رستوران حاتم

هدف همه ما از رفتن به رستوران خوردن خوراکی‌های خوشمزه است، از این‌رو اولین چیزی که به هنگام انتخاب یک رستوران در نظر گرفته می‌شود منوی آن خواهد بود. با بررسی لیست پیتزا فروشی های رشت شما می‌توانید منوی کاملی از پیتزای حاتم شهر رشت دریافت کنید که به‌روزترین آیتم‌ها را شامل می‌شود.

همان‌طور که گفتیم ما سعی کردیم اطلاعات کاملی از این رستوران محبوب شهر رشت تهیه و در اختیار شما بگذاریم، بنابراین در ادامه منوی کامل و پربار این رستوران را برایتان فراهم کرده‌ایم. با بررسی منو هر رستوران می‌توانید در انتخاب رستوران دلخواه خود مصمم باشید و با علم به منوی این رستوران به آنجا سر بزنید.

پیتزا

 

ساندویچ سوخاری فرنگی کباب ترکی پیش غذا
بشقاب داغ حاتم ساندویچ همبرگر زغالی سینی میکس سوخاری استیک شاتو بریان ساندویچ کباب ترک گوشت سالاد بار
پیتزا بوقلمون ساندویچ فیله سوخاری 10 تکه بال استیک تنوری ساندویچ کباب ترک مخلوط سالاد سراز
پیتزا مخصوص ساندویچ چیز برگر 10 تکه لقمه استیک چیکن ونیون ساندویچ کباب ترک مرغ سیب زمینی سرخ کرده
پیتزا گوشت و قارچ ساندویچ دوبل برگر 3 تکه بیف استراگانف کباب ترک پرسی گوشت زیتون پرورده
پیتزا ویژه ساندویچ فیله مرغ کبابی 5 تکه چیکن استراگانف کباب ترک پرسی مخلوط سوپ جو
پیتزا رویال ساندویچ استیک گوشت 7 تکه پاستا آلفردو کباب ترک پرسی مرغ
پیتزا جوجه ساندویچ استیک مرغ 4 تکه فیله مرغ پنه تنوری
پیتزا یونانی ساندویچ رست بیف میگو سوخاری اسپایسی لازانیا
پیتزا پپرونی ساندویچ هات داگ با پنیر قارچ سوخاری جوجه پرسی کبابی
پیتزا مخلوط ساندویچ همبرگر کودک با سیب زمینی سیب سوخاری
پیتزا سبزیجات سیب زمینی سرخ کرده
پیتزا 2 نفره مخصوص
پیتزا 2 نفره گوشت و قارچ
مینی پیتزا

 

پیتزا حاتم رشت بهتر است یا رستوران حاتم تهران؟

از آنجایی که این 2 رستوران به نام حاتم هستند، ممکن است شما به هنگام جستجو کردن این 2 مورد را با یکدیگر اشتباه بگیرید. در نظر داشته باشید رستوران حاتم تهران غذاهای سنتی و ایرانی سرو می‌کند در حالی که پیتزا حاتم رشت تنها انواع فست فودها از پیتزا گرفته تا کباب ترکی را تهیه و در اختیار شما قرار می‌دهد.

پیتزا حاتم رشت

با توجه به اینکه رستوران حاتم در شهر تهران است و پیتزا حاتم در شهر رشت واقع شده و منوی غذایی این 2 رستوران با یکدیگر متفاوت است، شما نمی‌توانید مقایسه کامل و درستی از این 2 داشته باشید. اگر ساکن تهران هستید و غذاهای خوب رستوران حاتم را تجربه کرده‌اید، باید بدانید هنگام سفر به رشت می‌توانید به پیتزا حاتم سر بزنید و از منوی متفاوت آن استفاده کنید.

برای آشنایی بیشتر شما با این دو رستوران،  در ادامه به منو رستوران حاتم تهران اشاره شده است:

 • چلو کباب نگینی ویژه
 • چلو کباب کوبیده ویژه
 • زرشک پلو با مرغ سرخ شده
 • چلو بشقاب کبابی ویژه
 • چلو کباب مخصوص حاتم ویژه
 • چلو کباب کاردی ویژه
 • چلو کباب بناب ویژه
 • چلو جوجه کباب وزیری ویژه
 • چلو جوجه کباب ویژه
 • خوراک بشقاب کبابی ویژه
 • خوراک کباب مخصوص حاتم ویژه
 • خوراک کباب نگینی ویژه
 • خوراک جوجه کباب وزیری ویژه
 • انواع منوی ایرانی ( همانند زرشک پلو با مرغ آبپز، خورشت قیمه سیب زمینی، خورشت قرمه سبزی)
 • انواع منوی دریایی (همانند خوراک ماهی کباب، خوراک میگو سوخاری، خوراک میکس دریایی)
 • انواع پیش غذا
 • انواع سالاد
 • انواع نوشیدنی

مقایسه رستوران هنرمندان رشت و پیتزا حاتم رشت

از آنجایی که رستوران هنرمندان رشت و پیتزا حاتم این شهر هر دو جزء بهترین فست فودهای شهر رشت به حساب می‌آیند شاید انتخاب یکی از این 2 بهترین برای شما سخت باشد. با توجه به کیفیت خوب غذای این 2 رستوران نمی‌توان هیچ یک را برتر از دیگری دانست ولی در ادامه امکانات این 2 را ذکر می‌کنیم تا شما با توجه به سلیقه و نظر خود تصمیم نهایی را بگیرید.

رستوران هنرمندان برعکس پیتزا حاتم دارای موزیک زنده و البته در جاده انزلی واقع شده است. بنابراین اگر به دنبال محلی برای موسیقی گوش دادن هستید، می‌توانید رستوران هنرمندان را انتخاب کنید. در ضمن این رستوران قلیان نیز سرو می‌کند، بنابراین اگر از دود فراری هستید پیتزا حاتم را در نظر بگیرید.

مقایسه رستوران هنرمندان رشت و پیتزا حاتم رشت

گذشته از محیط و دکور، توجه داشته باشید رستوران هنرمندان نه تنها غذای فست فود بلکه غذاهای شمالی و انواع کباب‌ها را برای مشتریان خود آماده می‌کند، در حالی که مرغ سوخاری یا میگو سوخاری در منوی این رستوران دیده نمی‌شود.

بدین‌ترتیب با توجه به توضیحات ذکر شده این شما هستید که براساس نیاز و خواسته خود باید یکی از این 2 رستوران را انتخاب کنید زیرا از لحاظ کیفیتی نمی‌توان هیچ یک را برتری از دیگری دانست. البته که باید به موقعیت مکانی رستوران مورد نظر خود نیز توجه داشته باشید.

امکان سفارش آنلاین از پیتزا حاتم رشت

اگر دوست ندارید در گرمای تابستان یا سرمای زمستان شهر رشت جای خنک یا محل گرم و امن خود را ترک کنید و برای سرو غذا به رستوران سر بزنید، پیشنهاد می‌کنیم از سرویس سفارش انلاین غذا در رشت استفاده کنید. با کمک این سرویس شما در هر نقطه مکانی و در هر تایمی می‌توانید غذای دلخواه خود را میل کنید.

پیتزا حاتم رشت نیز موقعیت مناسبی برای سفارش آنلاین غذا برای مشتریان عزیز خود فراهم کرده است، بنابراین لازم نیست در صف‌های طولانی این رستوران منتظر بمانید یا در سالن غذاخوری شلوغ پیتزا حاتم غذای خود را میل کنید، بلکه با کمک سرویس سفارش آنلاین می‌توانید خیلی راحت و طی مدت زمانی نه چندان طولانی غذای خود را درب منزل یا محل کارتان دریافت کنید.

نظرات کاربران