ساعت شیرین با کوکی باکس

یک خبر خوب برای همه‌ی شیرینی‌خوران و شیرینی‌دوستان و کوکی‌باکس‌خوران و کوکی‌باکس‌دوستان. با اسنپ فود و کوکی‌باکس در کمپین ساعت شیرین همراه شوید. در این کمپین می‌توانید شنبه‌ها از ساعت چهار تا پنج عصر، از کوکی‌باکس با سی درصد تخفیف خرید کنید. این تخفیف مختص محصول خاصی نیست و بر روی کل منوی کوکی باکس اعمال می‌شود.

کوکی‌باکس، یکی از محبوب‌ترین قنادی‌های تهران با سه شعبه است که هر سه شعبه آن در اسنپ‌فود فعال‌اند. تنوع محصولات کوکی‌باکس می‌تواند هر جور سلیقه‌ای را راضی کند. بسته‌بندی خاص و جذاب این شیرینی‌فروشی برای هدیه دادن آن جذاب و هوس‌انگیز است.

شاید تا به حال شیرینی‌ها و دسرهای کوکی‌باکس را امتحان نکرده باشید. از این فرصت استفاده کنید. وقت امتحان کردن است. شنبه‌ با سی درصد تخفیف اولین تجربه‌تان را بسازید. مطمئنیم این تجربه را تکرار خواهید کرد، با تخفیف یا بی‌تخفیف.

کمپین ساعت شیرین از شنبه تنها به مدت سه هفته فعال خواهد بود. با این کمپین همراه شوید، از این فرصت استفاده کنید و با خیال راحت از ساعت چهار تا پنج روزهای شنبه شیرینی سفارش دهید. بعد از مدت کوتاهی پشت در منزل یا محل کار یک بسته‌ی تر و تمیز، زیبا و قرمز با دایره‌های کوچک سفید منتظر شما خواهد بود. سی درصد تخفیف شیرین.