در ماه مبارک رمضـان ، اسـنپ‌فود در کنار «آیین کوچه‌گردان عاشق» و جمعیت امام عــلی است تا با کمک شما بخشی از هزینـــه‌های آماده‌سازی ۸۰۰۰ کیسه غــــذایی و بهداشتی را تامیــــن کند.

چگونه؟

  • هنــــگام ثبت ســــفارش غــذا، کد ImamAli را در قســمت کد تخفیــف وارد نماییــد.
  • ۵ درصد از مبــلغ سفارشتــان از طرف شما به طرح کوچــه‌گردان عاشــق اهــدا شود.

شما هیچ مبـــلغ اضافه‌ای نمی‌پردازیـــد و این مبلغ از طرف اسنپ‌فـــود پرداخت می‌شـــود.

کودکان محروم شهرمان را مهمان سفره خود کنیم.

سفارش دهید
82703550ریــال

برای کمک مستقیم و پرداخت مبـــالغ بیشتر به حســاب جمعیت امام علـــی از یکی از روش‌های زیر می‌توانید استفاده کنید.

پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکیپرداخت
شماره کارت به نام جمعیت امام علی۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۳۱۳۰۸
کد پرداخت از طریق موبایـــل*۷۳۰*۷۳*۳#

جمعیت امام علی با توجه به ظرفیت بالای نیروی انسانی دانشجویی و داوطلب موجود خود، توانسته است زمینه‌های کاری‌اش را بسیار گسترده در نظر بگیرد و در هر موردی که جامعه هدفش به نحوی به یاری نیاز دارد، آن را تحت پوشش قرار دهد. بر این اساس جمعیت تاکنون دامنه فعالیت خود را در زمینه هایی از جمله، حمایت از کودکان کار و خیابان، کودکان محروم از تحصیل، کودکان بدسرپرست و بی سرپرست، کودکان بزه، کودکان دچار بیماری‌های خاص، کودکان آسیب دیده از فقر، اعتیاد و جنگ، خانواده ها و مناطق محروم، بانوان سرپرست خانوار، دختران بی‌پناه و فرار کرده از خانه، دختران آسیب دیده از تن فروشی اجباری، معضل کارتن خوابی و هر موردی که به انواع فقر از اقتصادی تا اجتماعی و فرهنگی مربوط شود، گسترده کرده است.

کوچه گردان عاشق، نخستین و قدیمی ترین طرح جمعیت امام علی (ع) است که از سال ۱۳۷۸ تا کنون بی وقفه برگزار گردیده و با گذشت بیش از ۱۸ سال، حالا به یک آیین فراگیر تبدیل شده است. تأمین نیازهای غذاییِ حیاتی خانواده های محروم در ماه مبارک رمضان، شکل اجرایی این طرح را تشکیل می دهد. در این طرح، کیسه های مایحتاج مورد نیاز یک ماهه هزاران خانواده محروم در شب های قدر، به تاسی از کوچه گردی های عاشقانه مولا علی (ع) و سیره عملی زندگی ایشان، توسط دانشجویان و مردم ، تهیه و به درِ خانه های این عزیزان برده می شود